Kontakt oss

Arbeidsutvalget

  Rolle Telefonnummer  E-post
Victor Simonsen Studentleder  41 32 68 35  studentleder@sdsn.no
André Fritzøe Politisk nestleder 40 21 85 82 pol.nestleder@sdsn.no
Nils Herman Lien Håre Organisatorisk nestleder 97 03 10 29 org.nestleder@sdsn.no

 

Komiteer

Kontrollkomite

kontrollkomite@sdsn.no

Valgkomite valgkomite@sdsn.no

Ledergruppa 

 

  Campus Telefonnummer  E-post
Vebjørn Kydland 47 52 39 02 vebkydland@gmail.com
Mia Elise Raaen Drammen   campusleder.drammen@sdsn.no
Frida Pettersen Fossedal Kongsberg 90 84 75 52 fossedal.frida@gmail.com
Tina Tufte Holtsdalen  Notodden 97 49 05 39 tinath90@hotmail.com 
Tommy Brask Jensen Porgsrunn

45 20 66 00

campusleder.porsgrunn@sdsn.no
Will Riedlinger Rauland 40 59 42 81 willriedlinger@gmail.com
Torjus Kirkemoen Ringerike 46 95 40 69 torjus.kirkemoen@hotmail.com
Christina Mile Vestfold   christina.mile88@gmail.com

Organisasjonskonsulenter

  Ansvar Telefonnummer  E-post
Jill Eirin Undem Kontaktperson for Vestfold og Drammen

31 00 98 61

jill.undem@usn.no
Marianne Bråstad Kontaktperson for Ringerike og Arbeidsutvalget (AU)

31 00 88 09

marianne.brastad@usn.no
Lene Marie Realfsen

Kontaktperson for Porsgrunn, Kongsberg, Bø, Notodden og Rauland

35 57 53 95

lene.m.realfsen@usn.no
Ranveig Marie Hvit Rådgiver    Ranveig.Hvit@usn.no