Dere har stemt og valgstyret har godkjent valget. Her finner dere oversikt over hvem som er valgt til campusstyrene, Råd og utvalg ved USN, Fakultetstyrene ved HS og HIU, samt til USN styre som faste representanter og vararepresentanter.
Gratulerer! Vinnerne vil bli kontakten på e-post.
Campusstyrene
Campusstyret Bø
Verv |
Navn |
---|---|
Campusleder |
Francine Kandjo |
Nestleder |
Claudia Andrea Bratsberg Olsen |
Kommunikasjonsansvarlig |
Gunnhild Stokke Espeseth |
Læringsmiljøansvarlig |
Adrian Indergård Ro |
Studentrådsleder HH |
Mari Helene Aasen |
Campusstyret Drammen
Verv | Navn |
---|---|
Campusleder |
Cherine Randi Sellami |
Nestleder | Charlotte Nilsen |
Kommunikasjonsansvarlig | Julie Wessel |
Læringsmiljøansvarlig | Tuva Oksnes |
Studentrådsleder HIU | Priya Sandhu |
Studentrådsleder HS | Martha Sortedal |
Campusstyret Kongsberg
Verv | Navn |
---|---|
Campusleder | John Christian Fredriksen |
Studentrådsleder HH | John Christian Fredriksen |
Studentrådsleder TNM | Rebekka Teisbekk |
Kandidaten som har blitt valgt til campusleder og studentrådsleder ved HH, har valgt verv som campusleder.
Campusstyre Notodden
Verv | Navn |
---|---|
Campusleder | Håvard Moa |
Kommunikasjonsansvarlig | Siri Kristiansen |
Studentrådsleder HIU | Amalie Sture Severinsen |
Campusstyre Porsgrunn
Verv | Navn |
---|---|
Campusleder | Heidi Åsheim |
Nestleder | Vanja Antoinette Teigen Gulliksen |
Læringsmiljøansvarlig | Tommy Ballestad |
Studentrådsleder HS | Emma Pauluda Vistnes Holt |
Studentrådsleder HIU | Ada Margrethe Seim |
Studentrådsleder TNM |
Sondre Lindgaard Pettersen |
Campusstyre Rauland
Verv | Navn |
---|---|
Nestleder | Karoline Sofie Aresdatter Lundeng |
Læringsmiljøansvarlig | Emma Johanna Saunderson |
Campusstyre Ringerike
Verv | Navn |
---|---|
Campusleder |
Furo Muktar Eshetu |
Nestleder |
Sumaya Adan Mahamud |
Kommunikasjonsansvarlig |
Gulayim Sagidullaeva |
Læringsmiljøansvarlig |
Noor Omar Farooq Farooq |
Studentrådsleder HH |
Milgo Abdirisak Ahmed |
Campusstyret Vestfold
Verv | Navn |
---|---|
Studentrådsleder TNM | Mathias Narum |
Studentrådsleder HH | Bård Wallace Årsteinvåg |
Råd og utvalg ved USN
Verv | Navn |
---|---|
Skikkethetsnemnda, HIU |
Charlotte Nilsen |
Klagenemnda, kvinne |
Losi Sameer Yonan |
Klagenemnda, mann | David-Andre Solberg |
Likestillings- og inkluderingsutvalget (LIU), kvinne |
Tuva Oksnes Vara: Nora Rymoen Houidi |
Likestillings- og inkluderingsutvalget (LIU), mann og vara | Nicolai Bratsberg |
Utvalg for utdanningskvalitet (UFU) TNM | Mohammad Aljajeh |
Utvalg for utdanningskvalitet (UFU) HH |
Even Høimyr Folmo Vara: Nora Rymoen Houidi |
Utvalg for utdanningskvalitet (UFU) HIU | Mia Elise Raaen |
USN styre
Verv | Navn |
USN styret |
Natalia Aleksandra Marczynska Victor Grunde Simonsen |
Varaliste |
1. vara Rose Jahanfarah 2. vara Reidar Emil Skoglund-Jørgensen |
Fakultetstyrene
Verv | Navn |
HS | |
Mannlig kandidat | Ilir Haziri |
HIU | |
Mannlig kandidat | Victor Grunde Simonsen |
Valgprotokoll fra urnevalg: Studentvalget vår 2023.
Valgprotokoll fra urnevalg til USN styre og Fakultetstyrene.