Kulltillitsvalgte på campus Porsgrunn

Kulltillitsvalgte samarbeider med studentdemokratiet og universitetet for å gjøre studenthverdagen bedre.
Kulltillitsvalgte samarbeider med studentdemokratiet og universitetet for å gjøre studenthverdagen bedre.

Kulltillitsvalgte er studentene på studieprogrammet sin representant ovenfor universitetet i ulike saker. De samarbeider med undervisere, stab og andre studenter med tillitsverv for å gjøre studenthverdagen på USN så bra som mulig, både faglig og sosialt.


Her finner du oversikt over kulltillitsvalgte på dette campuset. 

HS:

Navn Etternavn Studieprogram År Er du fast kulltillitsvalgt eller vara for kulltillitsvalgt?
Andrea Gärtner Fremmerlid Sykepleie 1. året Fast klassetillitsvalgt
Ane Reinholt Barnevern i et flerkulturelt samfunn 1. året Vara klassetillitsvalgt
Anja Holmsen Samfunn og helse – Forebyggende arbeid med barn og unge 1. året Fast klassetillitsvalgt
Camilla Midtbøen Røkke Samfunn og helse – Forebyggende arbeid med barn og unge 1. året Vara klassetillitsvalgt
Celine Werner Vernepleier 3. året Vara klassetillitsvalgt
Christine Strøm Thoresen Sykepleie 4. året Fast klassetillitsvalgt
Elise Berdalen Sykepleie 3. året Vara klassetillitsvalgt
Emma Li Hu Humlegård Sykepleie 2. året Fast klassetillitsvalgt
Farah Zekhnini Sykepleie 1. året Fast klassetillitsvalgt
Hanna Andersen Sykepleie 3. året Fast klassetillitsvalgt
Hanne Kjeldsen Sykepleie 2. året Vara klassetillitsvalgt
Heidi Løberg Jensen Vernepleier 3. året Fast klassetillitsvalgt
Jann Anders Nystedt Barnevern i et flerkulturelt samfunn 1. året Fast klassetillitsvalgt
Josefine Kirste Vernepleier 2. året Fast klassetillitsvalgt
Julianne Gjeruldsen Vernepleier 2. året Vara klassetillitsvalgt
Kamilla Mathea Mogstad Sykepleie 2. året Fast klassetillitsvalgt
Karoline Granstøl Sykepleie 2. året Vara klassetillitsvalgt
Karoline Moen Sykepleie 4. året Vara klassetillitsvalgt
Lena Myklebust Vernepleier 2. året Vara klassetillitsvalgt
Lillian Viktoria Nilsson Varberg Vernepleier 1. året Fast klassetillitsvalgt
Linn Hetland Vernepleier 1. året Fast klassetillitsvalgt
Margrethe Aarkvisla Barnevern i et flerkulturelt samfunn 1. året Fast klassetillitsvalgt
Marie Vatten Barnevern i et flerkulturelt samfunn 2. året Fast klassetillitsvalgt
Martin Mangelrød Johannessen Cross Cultural Nursing Third Elected student representative
Olianne Øren Vernepleier 1. året Fast klassetillitsvalgt
Ragnhild Semb Sykepleie 1. året Vara klassetillitsvalgt
Sander Solheim Sykepleie 3. året Fast klassetillitsvalgt
Silje Kjørholt Monsen Vernepleier 2. året Vara klassetillitsvalgt
Silje-Marie Hansen Bjørkkjær Barnevern i et flerkulturelt samfunn 3. året Fast klassetillitsvalgt
Stine Jacobsen Sykepleie 2. året Fast klassetillitsvalgt
Synne Marie Gudbrandstuen Dale Sykepleie 3. året Vara klassetillitsvalgt
Tonje Merethe Øiseth Barnevern i et flerkulturelt samfunn 1. året Vara klassetillitsvalgt
Veronica Backlund Valle Sykepleie 1. året Fast klassetillitsvalgt
Wilhelm Bassøe Gundersen Sykepleie 2. året Vara klassetillitsvalgt

 

HIU:

Navn Etternavn Studieprogram År Er du fast kulltillitsvalgt eller vara for kulltillitsvalgt?
Frode Dyrnes Homb Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 (lektorkompetanse) 1. året Fast klassetillitsvalgt
Ida Martine Henriksen Barnehagelærer 2. året Fast klassetillitsvalgt
Irene Knudsen Farstad Barnehagelærer 2. året Vara klassetillitsvalgt
Irina Burova Grunnskolelærerutdanning for trinn 1 til 7 (lektorkompetanse) 2. året Fast klassetillitsvalgt
Jeanette Brendemo Grunnskolelærerutdanning for trinn 1 til 7 (lektorkompetanse) 2. året Vara klassetillitsvalgt
Kristine Dybdahl Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 (lektorkompetanse) 2. året Vara klassetillitsvalgt
Lena Ringhus Longum Barnehagelærer 1. året Vara klassetillitsvalgt
Martin Mangelrød Johannessen Barnehagelærer 3. året Fast klassetillitsvalgt
Mats Knutsen Barnehagelærer 1. året Fast klassetillitsvalgt
Milli Torgersen Grunnskolelærerutdanning for trinn 1 til 7 (lektorkompetanse) 1. året Fast klassetillitsvalgt
Ruben Stalsberg Barnehagelærer 3. året Fast klassetillitsvalgt
Shekoufeh Mohammadi Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 (lektorkompetanse) 2. året Fast klassetillitsvalgt
Tina-Christina Fossing Barnehagelærer 1. året Fast klassetillitsvalgt

 

TNM:

Navn Etternavn Studieprogram År Er du fast kulltillitsvalgt eller vara for kulltillitsvalgt?
Adel Showaya Energy and Environmental Technology 1. året Vara klassetillitsvalgt
Adrian Knivsflå Toft Elektroingeniør – Elkraftteknikk Y-vei 3. året Fast klassetillitsvalgt
Andreas Knoph Informatikk og automatisering (Y-veien) 2. året Vara klassetillitsvalgt
Bengt Vestvik Industrial IT and Automation – Online Master (4 år) 1. året Vara klassetillitsvalgt
Carl Sivertsen Byggdesign – Konstruksjon og byggdesign Y-vei 1. året Vara klassetillitsvalgt
Charlotte H. Lindrum Elektroingeniør – Elkraftteknikk Y-vei 2. året Vara klassetillitsvalgt
Christian Lauritzen Elektroingeniør – Informatikk og automatisering 3. året Fast klassetillitsvalgt
Dilruba Tariq Jinia Tariq Industrial IT and Automation – Campus Master (2 years) First Elected student representative
Eirik Illing Industrial IT and Automation – Industry Master (3 år) 1. året Fast klassetillitsvalgt
Eirik Grytøyr Informatikk og automatisering (Y-veien) 2. året Fast klassetillitsvalgt
Emil André Berge Realfagsforkurs 1. året Vara klassetillitsvalgt
Emmy Rustad Process Technology 2. året Fast klassetillitsvalgt
Erlend Håland Hestnes Industrial IT and Automation – Industry Master (3 år) 3. året Fast klassetillitsvalgt
Esmaeil Aboukazempour Amiri Energy and Environmental Technology Master First Elected student representative
Haakon Aaltvedt Pettersen Ingeniørfag, kjemiingeniør – Ren energi- og prosessteknologi Y-vei 2. året Vara klassetillitsvalgt
Helle Øyan Borsodi Byggdesign  – Plan og infrastruktur 1. året Fast klassetillitsvalgt
Henrik Nikolai Vahl Industrial IT and Automation – Campus Master (2 år) 2. året Fast klassetillitsvalgt
Jan-Robin Brustad Industrial IT and Automation – Online Master (4 år) 1. året Fast klassetillitsvalgt
Johann Halvorsrød Ingeniørfag, kjemiingeniør – Ren energi- og prosessteknologi Y-vei 2. året Fast klassetillitsvalgt
Karl Richard Horntvedt Byggdesign – Konstruksjon og byggdesign Y-vei 3. året Vara klassetillitsvalgt
Kim Langvannskås Elektroingeniør – Informatikk og automatisering 1. året Fast klassetillitsvalgt
Kim Gøran Thomassen Ingeniørfag, maskiningeniør – Konstruksjonsteknikk Y-vei 1. året Fast klassetillitsvalgt
Kirsten Elen Marie Sandslett Thomassen Realfagsforkurs 1. året Fast klassetillitsvalgt
kristoffer sletvik Ingeniørfag, kjemiingeniør – Ren energi- og prosessteknologi Y-vei 1. året Vara klassetillitsvalgt
Maja Emilie Eriksen Ingeniørfag, kjemiingeniør – Ren energi- og prosessteknologi Y-vei 1. året Fast klassetillitsvalgt
Majid Shokri Energy and Environmental Technology Master Second Elected student representative
Markus Røsjorde Elektroingeniør – Informatikk og automatisering Y-vei 1. året Fast klassetillitsvalgt
Marte Kristina Haug Process Technology 1. året Fast klassetillitsvalgt
Marthine Ingeniørfag, kjemiingeniør – Ren energi- og prosessteknologi 3. året Fast klassetillitsvalgt
Martin Holm Industrial IT and Automation – Industry Master (3 år) 2. året Fast klassetillitsvalgt
Martin B. Fredriksen Elektroingeniør – Elkraftteknikk Y-vei 2. året Fast klassetillitsvalgt
Mikkel Andre Westvig Nilsen Computer Science and Industrial Automation Third Elected student representative
Ola Heimdal Mechanical Engineering Design Second Elected student representative
Ole Martin Slettemoen Brenno Elektroingeniør – Elkraftteknikk 3. året Vara klassetillitsvalgt
Peter Nylund Elektroingeniør – Informatikk og automatisering 1. året Vara klassetillitsvalgt
Pravin Radhakrishnan Clean Energy and Process Technology First Substitute for the elected student representative
Raghwendra Kumar Mahato Industrial IT and Automation – Campus Master (2 years) First Substitute for the elected student representative
Roar Kristoffersen Byggdesign – Konstruksjon og byggdesign Y-vei 1. året Fast klassetillitsvalgt
Roble Noor Elektroingeniør – Informatikk og automatisering 2. året Fast klassetillitsvalgt
Roble Noor Elektroingeniør – Elkraftteknikk 2. året Fast klassetillitsvalgt
Roy Sømme Ommedal Process Technology 2. året Vara klassetillitsvalgt
saeideh alahgholi Process Technology First Elected student representative
Shirley Cavalcanti Elektroingeniør – Elkraftteknikk 1. året Fast klassetillitsvalgt
Simen Klevengen Elektroingeniør – Informatikk og automatisering Y-vei 1. året Vara klassetillitsvalgt
sivert hvammen Elektroingeniør – Elkraftteknikk Y-vei 1. året Fast klassetillitsvalgt
Tommy Ballestad Realfagsforkurs 1. året Fast klassetillitsvalgt
Tor Anders Aurstad Byggdesign – Konstruksjon og byggdesign Y-vei 3. året Fast klassetillitsvalgt
Trygve Nyborg Plan og infrastruktur (Y-veien) 1. året Vara klassetillitsvalgt
Trym Fehn Vaa Maskinteknisk design (Y-veien) 2. året Vara klassetillitsvalgt
Tummas Joensen Elektroingeniør – Elkraftteknikk 1. året Vara klassetillitsvalgt
Victor Rodvang Byggdesign – Konstruksjon og byggdesign Y-vei 2. året Vara klassetillitsvalgt
Werner Nedrebø Ingeniørfag, kjemiingeniør – Ren energi- og prosessteknologi Y-vei 3. året Fast klassetillitsvalgt
Zahid Hossain Ronty Industrial IT and Automation – Campus Master (2 years) Second Substitute for the elected student representative
Øyvind Brakstad Industrial IT and Automation – Industry Master (3 år) 1. året Vara klassetillitsvalgt
Øyvind Bekkelund Maskinteknisk design 2. året Fast klassetillitsvalgt

 

Loading

Følg studentdemokratiet på instagram