Kulltillitsvalgte på campus Vestfold

Kulltillitsvalgte samarbeider med studentdemokratiet og universitetet for å gjøre studenthverdagen bedre.
Kulltillitsvalgte samarbeider med studentdemokratiet og universitetet for å gjøre studenthverdagen bedre.

Kulltillitsvalgte er studentene på studieprogrammet sin representant ovenfor universitetet i ulike saker. De samarbeider med undervisere, stab og andre studenter med tillitsverv for å gjøre studenthverdagen på USN så bra som mulig, både faglig og sosialt.


Her finner du oversikt over kulltillitsvalgte på dette campuset. 
 

Fornavn Etternavn Fakultet  Studieprogram År
André Fritzøe USN Handelshøyskolen (HH) Historie 2. året
Ane Dunkley Iversen USN Handelshøyskolen (HH) Sosiologi 1. året
Beat Bergene USN Handelshøyskolen (HH) Samfunnsvitenskap 1. året
Charlotte Svingen USN Handelshøyskolen (HH) Økonomi og ledelse 2. året
Dan Trygve Olsrød USN Handelshøyskolen (HH) IT og informasjonsssystemer 2. året
Even Ottesen USN Handelshøyskolen (HH) Økonomi og ledelse 3. året
Frederik Nordby Gjøstein USN Handelshøyskolen (HH) IT og informasjonsssystemer 3. året
Hannah Emeline Bodahl Upsahl USN Handelshøyskolen (HH) Lektorutdanning i historie 3. året
Harald Evensen USN Handelshøyskolen (HH) IT og informasjonsssystemer 1. året
Herborg Maria Børve Rasmussen USN Handelshøyskolen (HH) Økonomi og ledelse 3. året
Hilda Emilie Lyngås USN Handelshøyskolen (HH) Sosiologi 1. året
ida holan USN Handelshøyskolen (HH) Sosiologi 2. året
Joakim Løveseter Pettersen USN Handelshøyskolen (HH) Lektorutdanning i historie 1. året
Lars-Erik Tuft Bjørshol USN Handelshøyskolen (HH) IT og informasjonsssystemer 2. året
Maja Hanmer Skjevik USN Handelshøyskolen (HH) Lektorutdanning i historie 3. året
Mari Knutsen USN Handelshøyskolen (HH) Lektorutdanning i historie 2. året
Marita Nythe Zeylon Zeylon USN Handelshøyskolen (HH) Sosiologi 3. året
Martin Stendahl USN Handelshøyskolen (HH) Økonomi og ledelse 3. året
Mateusz Pazdro USN Handelshøyskolen (HH) Økonomi og ledelse 1. året
Mimmi Ta USN Handelshøyskolen (HH) Lektorutdanning i historie 4. året
Miriam Røed-Vikøren USN Handelshøyskolen (HH) Økonomi og ledelse 2. året
Piksi Hafez USN Handelshøyskolen (HH) Sosiologi 2. året
Reidar Skoglund-Jørgensen USN Handelshøyskolen (HH) Økonomi og ledelse 1. året
Robin Røsholt USN Handelshøyskolen (HH) IT og informasjonsssystemer 3. året
Rose Lamah USN Handelshøyskolen (HH) Økonomi og ledelse 1. året
Stian Johansen USN Handelshøyskolen (HH) Historie 1. året
Thomas Andrè Rivelsrud USN Handelshøyskolen (HH) Økonomi og ledelse 1. året
Tim Brorsson USN Handelshøyskolen (HH) Økonomi og ledelse 3. året
Payam Mohammed Abdullah USN Handelshøyskolen (HH) Sosiologi 3. året
Marte Bekkestad USN Handelshøyskolen (HH) Lektorutdanning i historie 1. året
Markus Østenstad USN Handelshøyskolen (HH) Lektorutdanning i historie 1. året

 

 

Fornavn Etternavn Fakultet  Studieprogram År
Abhijeet Bajpai Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Maritime Management 1. året
adrian andersen Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Nautikk 3. året
Ahmed Assadi Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Mikroteknologi, nanoteknologi og elektronikk 1. året
Andreas Maråk Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Skipsfart og logistikk 1. året
Camille Helene Berger Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Skipsfart og logistikk 2. året
Hanna Bråthen Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Elektro-automasjon og robotikk 1. året
Henrik Baumann Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Mikro- og nanosystemteknologi 2. året
Hildegunn Hana Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) SMART produktdesign 3. året
Jonas Horntvedt Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Elektro-automasjon og robotikk 2. året
Jøran Smørholm Blø Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Mikro- og nanosystemteknologi 2. året
Kristian Ydstebø Langvik Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) SMART produktdesign 1. året
Løwe Korth Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Skipsfart og logistikk 2. året
Marianne Brekkum Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Mikro- og nanosystemteknologi 1. året
Marie Sukke Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Skipsfart og logistikk 1. året
neda ghiasi Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Mikro- og nanosystemteknologi 1. året
Neil Kaushik Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Nautikk 1. året
Oda Maria Fagerland Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Maritime Management 2. året
Ole Johan Bondahl Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Elektro-automasjon og robotikk 1. året
Omar Mohammad Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Elektro-automasjon og robotikk 1. året
Sharaban Tahora Tahora Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Mikro- og nanosystemteknologi 1. året
Simon Jøntvedt Skentos Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Nautikk 2. året
Svein Collier Mathisen Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Dataingeniør - sikkerhet og nettverk 2. året
Svenn Rage Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Dataingeniør - sikkerhet og nettverk 3. året
Thea Pedersen Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) SMART produktdesign 2. året
Thomas Kiltveit Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Elektro-automasjon og robotikk 2. året
Tobias Melsbø Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Nautikk 1. året
TUGCE MISIR Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Maritime Management 1. året
Vilde Weum Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Marinteknisk drift - maskinist 1. året
William Myhre Waaler Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Dataingeniør - sikkerhet og nettverk 1. året
Christer Handberg Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Skipsfart og logistikk 3. året
Henrik Halvorsen Bucher Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Elektro-automasjon og robotikk 3. året
Helene Berntsen Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Mikro- og nanosystemteknologi – Industrimaster 1. året
Vilde Danielsen Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Skipsfart og logistikk 3. året
Nicholay Nordahl Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Nautikk 2. året
Emil Olsson Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) SMART produktdesign 2. året
christian vårum Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Marinteknisk drift - maskinist 2. året

 

 

Fornavn Etternavn Fakultet  Studieprogram År
Amy Cecilie Berntzen Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 2. året
Anja Elisabeth Stakkestad Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 3. året
Anka Sørhaug Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Pedagogikk 6. året
Anne Tea Waage Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 1. året
Anniken Winblad Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Lektorutdanning i norsk 1. året
Bjørn Simen Hansen Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Grunnskolelærerutdanning for trinn 1 til 7 (2-årig masterpåbygg) 4. året
Britt Sonja Moen Helgesen Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 1. året
Caroline Harkins Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 2. året
Daniel Viker Jevnesveen Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Kunst og design Årsstudium 1. året
David Møller Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 1. året
David Møller Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 1. året
Elin Adde Høiberg Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 1. året
Elise Klowning Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Grunnskolelærerutdanning for trinn 1 til 7 3. året
Ellen Merete Mo Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Språk og litteratur 1. året
Emte Cathrine Barstad Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Musikk Årsstudium 1. året
Ine Svendsen Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 2. året
Jasmine Isaksen Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 1. året
Juni Stormoen Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Kunst og design Årsstudium 1. året
Kamila Rawicki Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 2. året
Karen Louise Edland Gustavsen Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 2. året
Kristiane Dyre-Hansen Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 4. året
Kristina Olsen Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Pedagogikk 1. året
Lene Riksfjord Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Grunnskolelærerutdanning for trinn 1 til 7 4. året
Lene Bartha Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 1. året
Madline Surchy Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 3. året
Magnus Buuer Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Pedagogikk 1. året
Malin Holtsdalen Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Idrett, ernæring og helse 3. året
Malin Røisland Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 3. året
Martine Hansen Skogstad Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 2. året
Mathias Moskvil Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 3. året
Merethe Linelle Trollsås Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Norskdidaktikk 4. året
Nikolas Konstantin Møller Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Musikk Årsstudium 1. året
Nina Ask Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 4. året
Nor Iben Narten Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Språk og litteratur 1. året
Ragnhild Kristin Roberg Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Ungdomskunnskap 1. året
Shukri Bile Mohamed Aseyr Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 1. året
Shukri Bile Mohamed Aseyr Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 1. året
Simen Horn Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 1. året
Simen Horn Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 1. året
Solveig Øksendal Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 3. året
Sondre Grimstad Arnesen Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Pedagogikk 1. året
Stine Marie Helleberg Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 3. året
Tommy Flåterud Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Pedagogikk 1. året
Trude Austlid Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Lektorutdanning i norsk 5. året
Veronica Morris Bakke Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 2. året
Mina Sofie Lund Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Grunnskolelærerutdanning for trinn 1 til 7 4. året
Elin Negård Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 3. året
Håkon Georg Pettersen Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 1. året
Vilde Aas Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 1. året
Simone Hellesjø Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Norsk 1. året
Ingvill Leontine Solumsmoen Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Idrett, ernæring og helse 1. året

 

Fornavn Etternavn Fakultet  Studieprogram År
Amanda Thveten Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 2. året
Camilla Olsen Tomta Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 2. året
Charlotte Chapman Kjellevand Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Samfunn og helse 1. året
ida jakovesi Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 3. året
Ida Blomseth Auganes Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Samfunn og helse 1. året
Ine Mathisen Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 2. året
Jennie Elise Johansen Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 2. året
Kent Andre Solberg Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Intensivsykepleie 1. året
Kristian Aarum Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 3. året
Maiken Hertzberg Di Lorenzo Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Forebyggende arbeid med barn og unge (Samfunn og helse) 1. året
Marte Josefine Rolstad Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Helsefremmende arbeid (Samfunn og helse) 1. året
Mia Malen Gjetrang Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 3. året
Monica Indlagen Grasso Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 1. året
Monica Indlagen Grasso Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 1. året
Rikke Sofie Reine Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 1. året
Sara Olafsdottir Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 1. året
Silje Tafjord Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Intensivsykepleie 1. året
simen Hammer Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 3. året
Sondre Isaksen Malm Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 1. året
Stian Corneliussen Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 1. året
Tuva Falnes Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Anestesisykepleie 1. året
Vanja Gramstad Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 1. året

 

 

Fornavn Etternavn Fakultet  Studieprogram År
Justin Ifejioku Faculty of Technology, Natural Sciences and Maritime Sciences Maritime Management Master Courses First
sonia kibaya Faculty of Humanities, Sports and Educational Science Norwegian Cultural Journey Exchange Courses Second
Tania Flores Faculty of Humanities, Sports and Educational Science Norwegian Cultural Journey Exchange Courses Third
Edit Gjergji Faculty of Technology, Natural Sciences and Maritime Sciences Maritime Management Master Courses First
Alejandro Gaite Gomez Faculty of Technology, Natural Sciences and Maritime Sciences Maritime Management Master Courses Second
Loading

Følg studentdemokratiet på instagram