Kulltillitsvalgte på campus Vestfold

Kulltillitsvalgte samarbeider med studentdemokratiet og universitetet for å gjøre studenthverdagen bedre.
Kulltillitsvalgte samarbeider med studentdemokratiet og universitetet for å gjøre studenthverdagen bedre.

Kulltillitsvalgte er studentene på studieprogrammet sin representant ovenfor universitetet i ulike saker. De samarbeider med undervisere, stab og andre studenter med tillitsverv for å gjøre studenthverdagen på USN så bra som mulig, både faglig og sosialt.


Her finner du oversikt over kulltillitsvalgte på dette campuset. 

HS:

Navn Etternavn Studieprogram År Er du fast kulltillitsvalgt eller vara for kulltillitsvalgt?
Bente Johansen Clinical Placement Nursing 1. året Fast klassetillitsvalgt
Caroline Andreassen Sykepleie 1. året Fast klassetillitsvalgt
Ellen Marie Holtan Clinical Placement Nursing First Vara klassetillitsvalgt
Ina Nordby Sveberg Helsefremmende arbeid (Samfunn og helse) 1. året Fast klassetillitsvalgt
Ine Mathisen Sykepleie 3. året Fast klassetillitsvalgt
Jennie Elise Johansen Sykepleie 3. året Fast klassetillitsvalgt
kent andre solberg Intensivsykepleie 2. året Fast klassetillitsvalgt
Line Skorge Sykepleie 2. året Fast klassetillitsvalgt
Marianne Henrikke Lindgaard-Berntsen Sykepleie 1. året Fast klassetillitsvalgt
Michelle Hov Sykepleie 1. året Vara klassetillitsvalgt
Pia Aimée Tordly Helsefremmende arbeid (Samfunn og helse) 1. året Vara klassetillitsvalgt
Rikke Sofie Reine Sykepleie 2. året Fast klassetillitsvalgt
Sairah Ahmad Sykepleie 1. året Vara klassetillitsvalgt
Solveig Linde-Nielsen Sykepleie 2. året Fast klassetillitsvalgt
Stine Rype Sykepleie 1. året Fast klassetillitsvalgt
Susanna Wolfgramm Samfunn og helse 1. året Fast klassetillitsvalgt
Thomas Hamre Sykepleie 1. året Fast klassetillitsvalgt
Tuva Falnes Anestesisykepleie 2. året Fast klassetillitsvalgt
Vanja Gramstad Sykepleie 2. året Vara klassetillitsvalgt
Yvonne Andresen Jordmorfag 1. året Vara klassetillitsvalgt
Åsgeir Almvik Jordmorfag 1. året Fast klassetillitsvalgt

 

HIU:

Navn Etternavn Studieprogram År Er du fast kulltillitsvalgt eller vara for kulltillitsvalgt?
Alexandra Smith Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 (lektorkompetanse) 1. året Fast klassetillitsvalgt
Alexandra louise Vatle Barnehagelærer 2. året Vara klassetillitsvalgt
Amanda Vang Idrett, ernæring og helse 3. året Fast klassetillitsvalgt
Andrea Nærsnes Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 (lektorkompetanse) 2. året Vara klassetillitsvalgt
Andreas Krokå Grunnskolelærerutdanning for trinn 1 til 7 (lektorkompetanse) 1. året Fast klassetillitsvalgt
Anelinn Haugerud Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 (2-årig masterpåbygg) 5. året Fast klassetillitsvalgt
Anine Samsøe Kunst og design Årsstudium 1. året Vara klassetillitsvalgt
Ann-Helen Berg Språk og litteratur 1. året Vara klassetillitsvalgt
Anniken Josefine Bjorkjendalen Barnehagelærer 3. året Vara klassetillitsvalgt
Aurora Bonacucina Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 (lektorkompetanse) 1. året Fast klassetillitsvalgt
Dan-mazyar Ask salemi Idrett, ernæring og helse 3. året Vara klassetillitsvalgt
Elin Adde Høiberg Barnehagelærer 2. året Fast klassetillitsvalgt
Emilie Stabæk Barnehagelærer 2. året Fast klassetillitsvalgt
Eva Toften English Exchange Courses First Elected student representative
Ferdinand Hem Grunnskolelærerutdanning for trinn 1 til 7 (lektorkompetanse) 1. året Vara klassetillitsvalgt
Finn Magnus Christer Fløysvik Idrett, ernæring og helse 2. året Fast klassetillitsvalgt
Frida Skaug Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 (lektorkompetanse) 2. året Fast klassetillitsvalgt
Gabriella V. Clausen-Mastoris English Exchange Courses First Elected student representative
Gustav Vestgård Internasjonal forståelse og samarbeid Årsstudium 1. året Fast klassetillitsvalgt
Herman Skillebæk Gjøtterud Ungdomskunnskap 1. året Fast klassetillitsvalgt
Håkon Georg Pettersen Barnehagelærer 2. året Vara klassetillitsvalgt
Ida Kristin Themte Pettersen Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 (2-årig masterpåbygg) 2. året Fast klassetillitsvalgt
Irene Bærø Skarsten Idrett, ernæring og helse 1. året Fast klassetillitsvalgt
Karine Kleiven Grunnskolelærerutdanning for trinn 1 til 7 (lektorkompetanse) 2. året Vara klassetillitsvalgt
Karoline Klepaker Lektorutdanning i norsk 4. året Fast klassetillitsvalgt
Linn Engesvik Lektorutdanning i norsk 1. året Vara klassetillitsvalgt
Lise Samuelsen Lektorutdanning i norsk 1. året Fast klassetillitsvalgt
Liv Kari Herstad de D'Agostini Engelsk 1. året Fast klassetillitsvalgt
Magnus Ellingsen Historie 1. året Vara klassetillitsvalgt
Marit E Hetmann Engelsk 1. året Fast klassetillitsvalgt
Martin Andre Dahl Musikk Årsstudium 1. året Fast klassetillitsvalgt
Martin Ulnes Pedersen Barnehagelærer 2. året Vara klassetillitsvalgt
Martine Hansen Skogstad Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 (lektorkompetanse) 3. året Fast klassetillitsvalgt
Mathilde Forren-Vik Grunnskolelærerutdanning for trinn 1 til 7 (lektorkompetanse) 2. året Fast klassetillitsvalgt
Merete Hildre English Exchange Courses First Elected student representative
Merethe Linelle Trollsås Lektorutdanning i norsk 5. året Fast klassetillitsvalgt
Mie Lise Kjærstad Rosland Kunst og design Årsstudium 1. året Fast klassetillitsvalgt
Oda Brandsæter Karlsen Pedagogikk 1. året Fast klassetillitsvalgt
Ole Jacob Smehus Lektorutdanning i historie 1. året Vara klassetillitsvalgt
Sander Hasle English Exchange Courses First Elected student representative
Sandra Fossholm Røen Internasjonal forståelse og samarbeid Årsstudium 1. året Vara klassetillitsvalgt
Silje Lippmann Norsk 1. året Fast klassetillitsvalgt
Siri Engelstad Ravna Pedagogikk 1. året Fast klassetillitsvalgt
Sofie Flannum Barnehagelærer 2. året Fast klassetillitsvalgt
Solveig Langvatn Norskdidaktikk 1. året Vara klassetillitsvalgt
Solveig Langvatn Langvatn Norwegian Cultural Journey Exchange Courses First Substitute for the elected student representative
Synne Eikeland Larsen Lektorutdanning i norsk 5. året Vara klassetillitsvalgt
Tonje Gunnarshaug English Exchange Courses First Elected student representative
Trine Morseth Finnerud Pedagogikk 1. året Fast klassetillitsvalgt
Tuva Auby Idrett, ernæring og helse 1. året Fast klassetillitsvalgt
Veronica Morris Barnehagelærer 3. året Fast klassetillitsvalgt
Victoria Halleraker Ungdomskunnskap 1. året Vara klassetillitsvalgt
Vilde Rebecca Aas Barnehagelærer 2. året Vara klassetillitsvalgt
Øyvind Olsen Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 (lektorkompetanse) 1. året Vara klassetillitsvalgt

 

TNM:

Navn Etternavn Studie År Er du fast kulltillitsvalgt eller vara for kulltillitsvalgt?
Christoffer Rognlien Elektro-automasjon og robotikk 1. året Vara klassetillitsvalgt
Christoffer H-A Frost-Steinhaug Ingeniørfag – TRES (tresemesterordningen) 1. året Fast klassetillitsvalgt
Edvard Martinius Moestue Engineering courses Second Elected student representative
Eirik Andreas Mentyjærvi Mikro- og nanosystemteknologi 1. året Vara klassetillitsvalgt
Helene Bjørkedal Mikro- og nanosystemteknologi 3. året Vara klassetillitsvalgt
Hildegunn Hana Dataingeniør - sikkerhet og nettverk 2. året Vara klassetillitsvalgt
Joanne Gamiao Maritime Management (commercial specialization) First Elected student representative
John Larsen Ingeniørfag – TRES (tresemesterordningen) 1. året Vara klassetillitsvalgt
Kim Hakam FEVANG Elektro-automasjon og robotikk 3. året Fast klassetillitsvalgt
Kristian Langvik SMART produktdesign 2. året Fast klassetillitsvalgt
Lillian Valø Bjertnes Mikroteknologi, nanoteknologi og elektronikk 2. året Fast klassetillitsvalgt
Mario Eskaroos Micro and Nano Systems Technology Master First Substitute for the elected student representative
Martin Kristensen Mikro- og nanosystemteknologi 1. året Fast klassetillitsvalgt
Nicolai Nerland Dataingeniør - sikkerhet og nettverk 1. året Fast klassetillitsvalgt
Nicolas Trampe-Kindt Santana Dataingeniør - sikkerhet og nettverk 1. året Vara klassetillitsvalgt
Nicoline Jensen SMART produktdesign 1. året Vara klassetillitsvalgt
Olga Pityulina Dataingeniør - sikkerhet og nettverk 1. året Fast klassetillitsvalgt
Simen Strømhylden Skipsfart og logistikk 1. året Fast klassetillitsvalgt
Tarjei Opsahl Mikro- og nanosystemteknologi 3. året Fast klassetillitsvalgt
Thomas Kiltveit Elektro-automasjon og robotikk 3. året Vara klassetillitsvalgt
Tobias Lindseth MELSBØ Nautikk 2. året Fast klassetillitsvalgt
Vanessa Skrede Mikroteknologi, nanoteknologi og elektronikk 2. året Vara klassetillitsvalgt
Vegar Guldal Elektro-automasjon og robotikk 1. året Fast klassetillitsvalgt
William Myhre Waaler Dataingeniør - sikkerhet og nettverk 2. året Fast klassetillitsvalgt

 

HH:

Navn Etternavn Studie År Er du fast kulltillitsvalgt eller vara for kulltillitsvalgt?
Bekhan Ganukajev Samfunnsvitenskap 4. året Fast klassetillitsvalgt
Cecilie Henriksen Schia International Business First Elected student representative
Dania Fakih Sosiologi 3. året Fast klassetillitsvalgt
Frida Vardehaug Pettersen Sosiologi 1. året Vara klassetillitsvalgt
Gustav Opsahl Samfunnsvitenskap 4. året Vara klassetillitsvalgt
Harald S. B. Evensen IT og informasjonsssystemer 2. året Fast klassetillitsvalgt
Helene Delbekk IT og informasjonsssystemer 2. året Vara klassetillitsvalgt
Hilda Emilie Lyngås Sosiologi 3. året Vara klassetillitsvalgt
Ine Malen Stock Stock Økonomi og ledelse 3. året Fast klassetillitsvalgt
Jakob Hanseth IT og informasjonsssystemer 1. året Vara klassetillitsvalgt
Jency Roberts Økonomi og ledelse 2. året Fast klassetillitsvalgt
Jonas Alyasiri Spesialiseringer i entreprenørskapsledelse og Innovasjon, økonomisk analyse og regnskapsrådgiver 3. året Fast klassetillitsvalgt
Jørgen Janitz International Business First Elected student representative
Karine Myrland Økonomi og ledelse 1. året Fast klassetillitsvalgt
Lars-Erik Tuft Bjørshol IT og informasjonsssystemer 3. året Fast klassetillitsvalgt
Laurent Hasanaj Økonomi og ledelse 2. året Fast klassetillitsvalgt
Linda Åsheim Sosiologi 1. året Fast klassetillitsvalgt
Martin Walstad Historie 1. året Fast klassetillitsvalgt
Milena Marie Krogstad-Moen Sosiologi Årsstudium 1. året Fast klassetillitsvalgt
Sarah Røinås Pedersen Lektorutdanning i historie 3. året Fast klassetillitsvalgt
Tine Haugen Dahl Økonomi og ledelse 1. året Fast klassetillitsvalgt
Tobias Dagestad IT og informasjonsssystemer 1. året Fast klassetillitsvalgt
Vilde Øvre Lektorutdanning i historie 3. året Vara klassetillitsvalgt
William Ferreira Horn Sosiologi Årsstudium 1. året Vara klassetillitsvalgt


 

Loading

Følg studentdemokratiet på instagram