Kulltillitsvalgte på campus Bø

Kulltillitsvalgte samarbeider med studentdemokratiet og universitetet for å gjøre studenthverdagen bedre.
Kulltillitsvalgte samarbeider med studentdemokratiet og universitetet for å gjøre studenthverdagen bedre.

Kulltillitsvalgte er studentene på studieprogrammet sin representant ovenfor universitetet i ulike saker. De samarbeider med undervisere, stab og andre studenter med tillitsverv for å gjøre studenthverdagen på USN så bra som mulig, både faglig og sosialt.


Her finner du oversikt over kulltillitsvalgte på dette campuset. 

 

Fornavn Etternavn Fakultet Studieprogram År
Amy Svensson Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Historie 2. året
Anette Schia Kaasa Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Kulturledelse 2. året
Anne Skevik Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Språk og litteratur 2. året
Bjerknes Ingelin Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Historie 1. året
Caroline Klavenes Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Historie 3. året
Iben Kajser Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Kulturstudier 2. året
Ivona Medved Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Norsk språk og samfunnskunnskap for utenlandske studenter 1. året
Malin Michelle Johannessen Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Friluftsliv, kultur- og naturveiledning 3. året
Marianne Hermansen Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Historie 3. året
Olav Åsarmoen Rygg Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Natur, miljø og friluftsliv 1. året
Randi Thysen Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Natur, miljø og friluftsliv 1. året
Rune Dragland Galsgaard Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Friluftsliv, kultur- og naturveiledning 3. året
Trude Bigand Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Historie 2. året
Caroline Klavenes Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Historie 3. året
Amy Svensson Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Historie 2. året
Trude Bigand Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Historie 2. året
Ingelin Bjerknes Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Historie 1. året
Laurits Juel Tarpgaard Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Friluftsliv, kultur- og naturveiledning 2. året

 

Fornavn Etternavn Fakultet Studieprogram År
Adrian Røed Østby Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Natur- og miljøforvaltning 2. året
Andreas Heimli Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Natur- og miljøforvaltning 2. året
Elin Ringhus Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Natur- og miljøforvaltning 1. året
Erlend Lund Kvernenes Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Natur- og miljøforvaltning 2. året
Gyrd Brynjulfsen Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Natur- og miljøforvaltning 3. året
Karin Sundet Svartdal Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Natur- og miljøforvaltning 3. året
Kristian Width Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Natur- og miljøforvaltning 1. året
Maria Frandsen Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Natur, miljø og friluftsliv 1. året
Mathias Leithe Haukø Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Natur-, helse- og miljøvern 4. året
Mohanad Jamil Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Natur-, helse- og miljøvern 3. året
Neha Kiran Durugkar Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Natur-, helse- og miljøvern 2. året
Oskar Lacy Corral Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Økologi 2. året
Tarald Tesdal Håland Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Natur-, helse- og miljøvern 5. året
Tor-Egil Holm Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Natur- og miljøforvaltning 3. året
Ida Marie Halvorsen Fakultet for teknologi, naturvitenskap og maritime fag (TNM) Natur og miljø årstudium 1. året

 

Fornavn Etternavn Fakultet Studieprogram År
Achilles Alizadeh USN Handelshøyskolen (HH) Innovasjon og entreprenørskap 1. året
Achilles Alpha Alizadeh USN Handelshøyskolen (HH) Innovasjon og entreprenørskap 1. året
Ann Kristina Jordal USN Handelshøyskolen (HH) IT og informasjonssystemer 2. året
Bilal El-Khallabi USN Handelshøyskolen (HH) Internasjonal markedsføring og reiseliv 3. året
Brage Tobiassen USN Handelshøyskolen (HH) Internasjonal markedsføring og reiseliv 1. året
Camilla Thorkildsen USN Handelshøyskolen (HH) Eiendomsmegling 2. året
Chrisroffer Skoe USN Handelshøyskolen (HH) Internasjonal markedsføring og reiseliv 3. året
Elisabeth Time Ellingsen USN Handelshøyskolen (HH) Geografiske informasjonssystemer Årsstudium 1. året
Emma Larsen USN Handelshøyskolen (HH) Internasjonal markedsføring og reiseliv 1. året
Frederik Wangsmo USN Handelshøyskolen (HH) Innovasjon og entreprenørskap 1. året
Jane Juell Osmo USN Handelshøyskolen (HH) Eiendomsmegling 2. året
Jessica Mputu Kadibu USN Handelshøyskolen (HH) Innovasjon og entreprenørskap 2. året
Karolis Sislauskas USN Handelshøyskolen (HH) Eiendomsmegling 1. året
Kristin Aske Mikalsen USN Handelshøyskolen (HH) Innovasjon og entreprenørskap 1. året
Kristina Bore USN Handelshøyskolen (HH) Internasjonal markedsføring og reiseliv 2. året
Linn Sivertsen USN Handelshøyskolen (HH) Internasjonal markedsføring og reiseliv 2. året
Mats Jørgen Engesund USN Handelshøyskolen (HH) IT og informasjonssystemer 1. året
Mirsa Ficori USN Handelshøyskolen (HH) IT og informasjonssystemer 2. året
Siv Skjelbreid Rise USN Handelshøyskolen (HH) Geografiske informasjonssystemer Årsstudium 1. året
Stian Anderson Kaasa USN Handelshøyskolen (HH) IT og informasjonssystemer 1. året
Stine Kløcker USN Handelshøyskolen (HH) Økonomi og ledelse 1. året
Tor André Olsen Myhre USN Handelshøyskolen (HH) IT og informasjonssystemer 1. året
Vebjørn Kydland USN Handelshøyskolen (HH) Økonomi og ledelse 1. året
Jonas Myrmo USN Handelshøyskolen (HH) Innovasjon og entreprenørskap 2. året
Victoria Fiskebekk USN Handelshøyskolen (HH) Innovasjon og entreprenørskap 3. året
Henriette Karsen USN Handelshøyskolen (HH) Eiendomsmegling 3. året
Guro Bakka USN Handelshøyskolen (HH) Eiendomsmegling 3. året
Danila Qerimi USN Handelshøyskolen (HH) Økonomi og ledelse 1. året
Robert Anholt USN Handelshøyskolen (HH) IT og informasjonssystemer 3. året
Henrik Schjerven USN Handelshøyskolen (HH) Økonomi og ledelse 1. året
Elisabeth Time Ellingsen USN Handelshøyskolen (HH) Geografiske informasjonssystemer Årsstudium 1. året
Isabel Wick USN Handelshøyskolen (HH) Økonomi og ledelse 2. året
Kim Viggo Pedersen USN Handelshøyskolen (HH) IT og informasjonssystemer 3. året
Mathias Berger USN Handelshøyskolen (HH) IT og informasjonssystemer 1. året
brage tobiassen USN Handelshøyskolen (HH) Internasjonal markedsføring og reiseliv 1. året
Emma Larsen USN Handelshøyskolen (HH) Internasjonal markedsføring og reiseliv 1. året
Azeela Safi USN Handelshøyskolen (HH) Økonomi og ledelse 2. året
Fredrik Refsdal USN Handelshøyskolen (HH) Innovasjon og entreprenørskap 1. året
Frederik Wangsmo USN Handelshøyskolen (HH) Business Administration 1. året

 

Fornavn Etternavn Fakultet Studieprogram År
Tourki Mallak Faculty of Humanities, Sports and Educational Science Norwegian Language and Civilization for Foreign Students First
Azeela Safi USN School of Business Business Administration Second
Isabel Wick USN School of Business Business Administration Third

 

Loading

Følg studentdemokratiet på instagram