Kulltillitsvalgte på campus Kongsberg

Kulltillitsvalgte samarbeider med studentdemokratiet og universitetet for å gjøre studenthverdagen bedre.
Kulltillitsvalgte samarbeider med studentdemokratiet og universitetet for å gjøre studenthverdagen bedre.

Kulltillitsvalgte er studentene på studieprogrammet sin representant ovenfor universitetet i ulike saker. De samarbeider med undervisere, stab og andre studenter med tillitsverv for å gjøre studenthverdagen på USN så bra som mulig, både faglig og sosialt.


Her finner du oversikt over kulltillitsvalgte på dette campuset. 

HH:

Navn Etternavn Studieprogram År Er du fast kulltillitsvalgt eller vara for kulltillitsvalgt?
Gaith Said Økonomi og ledelse 1. året Fast klassetillitsvalgt
Hamza Sabahadeen Økonomi og ledelse 2. året Vara klassetillitsvalgt
Herman Yosef Industriell økonomi (siviløkonom 2-årig) 5. året Fast klassetillitsvalgt
Johannes Aasen Økonomi og ledelse 1. året Vara klassetillitsvalgt
Martin Lorgen Leithe Økonomi og ledelse 1. året Vara klassetillitsvalgt
Samia Mansori Økonomi og ledelse 2. året Fast klassetillitsvalgt
Sandra Benedicte Taftø Stoltz Økonomi og ledelse 1. året Fast klassetillitsvalgt
Sebastian Lund Rønning Økonomi og ledelse 2. året Vara klassetillitsvalgt
Sveinung Hvammen Økonomi og ledelse 3. året Fast klassetillitsvalgt
Therese Djupedal Økonomi og ledelse 2. året Fast klassetillitsvalgt
Veronika Mari Munkvold Økonomi og ledelse 1. året Fast klassetillitsvalgt

 

TNM:

Navn Etternavn Studieprogram År Er du fast kulltillitsvalgt eller vara for kulltillitsvalgt?
Andrea Glimsholt Innovation and Technology Management Fourth Elected student representative
Ane Malene Olaussen Ingeniør forkurs 1. året Fast klassetillitsvalgt
Azim Iqbal Datangeniør 3. året Vara klassetillitsvalgt
Bertil Ulland Stjernløw Elektroingeniør 2. året Vara klassetillitsvalgt
Bogdan Valentin Raicu Datangeniør 2. året Vara klassetillitsvalgt
Hannes Weigel Ingeniør forkurs 1. året Fast klassetillitsvalgt
Inge Moen Maskiningeniør (bachelor i ingeniørfag – produktutvikling) 3. året Fast klassetillitsvalgt
Jon Jahren Elektroingeniør 2. året Fast klassetillitsvalgt
Lars Leganger Datangeniør (bachelor i ingeniørfag – cyber physical systems) 2. året Fast klassetillitsvalgt
Linda Morseth Elektroingeniør (bachelor i ingeniørfag – kybernetikk) 1. året Fast klassetillitsvalgt
Liv Marte Olsen Maskiningeniør (bachelor i ingeniørfag – produktutvikling) 2. året Vara klassetillitsvalgt
Nils Øines Maskiningeniør (bachelor i ingeniørfag – produktutvikling) 3. året Vara klassetillitsvalgt
Saad Ahmed Innovation and Technology Management First Elected student representative
Stian Birkeland Maskiningeniør (bachelor i ingeniørfag – produktutvikling) 1. året Fast klassetillitsvalgt
Thomas Stringer Innovation and Technology Management First Elected student representative
Tormod Kleiv Maskiningeniør (bachelor i ingeniørfag – produktutvikling) 1. året Vara klassetillitsvalgt
Una Kaspara Lier Maskiningeniør (bachelor i ingeniørfag – produktutvikling) 2. året Fast klassetillitsvalgt
Vetle Bull Vego Ingeniør forkurs 1. året Vara klassetillitsvalgt
Victoria Reinskou Elektroingeniør 1. året Fast klassetillitsvalgt
Øystein Løndal Nilsen Datangeniør 3. året Fast klassetillitsvalgt
Joachim Jamtvedt Børresen Datangeniør (bachelor i ingeniørfag – cyber physical systems) 1. året Vara klassetillitsvalgt
Ruben Sørensen Datangeniør (bachelor i ingeniørfag – cyber physical systems) 1. året Fast klassetillitsvalgt
Hasibrahman Rahimi Rahimi Ingeniør forkurs 1. året Vara klassetillitsvalgt

 

HS:

Navn Etternavn Studieprogram År Er du fast kulltillitsvalgt eller vara for kulltillitsvalgt?
Bojan Brajkovic Optometri 1. året Vara klassetillitsvalgt
Charlotte Thiesen Optometri 2. året Fast klassetillitsvalgt
Elisabeth Kreig Optometri 1. året Fast klassetillitsvalgt
Emilie Berthinussen Optometri 1. året Vara klassetillitsvalgt
Endre Skreprud Optometri 2. året Vara klassetillitsvalgt
Giorgi Goniashvili Goniashvili Optometri 3. året Fast klassetillitsvalgt
Ida Huber Gudmundsen Optometri 3. året Vara klassetillitsvalgt
Kristian Vinjarvold Arkitektonisk lysdesign 1. året Fast klassetillitsvalgt
Kristine Elise Pedersen Optometri 3. året Fast klassetillitsvalgt
Lisabeth Hogefeld Optometri og synsvitenskap – Næringsmaster 1. året Fast klassetillitsvalgt
Marie Sverdrup Synspedagogikk og synsrehabilitering 1. året Fast klassetillitsvalgt
Oskar Mile Arkitektonisk lysdesign 3. året Fast klassetillitsvalgt
Pernille Øie Optometri 2. året Fast klassetillitsvalgt
Sarkis Younan Optometri 1. året Fast klassetillitsvalgt
Sigrid Malene Sætre Arkitektonisk lysdesign 1. året Vara klassetillitsvalgt
Sophie Amalie Unhammer Beichmann Optometri 3. året Vara klassetillitsvalgt
Vanja Aurora Hagen Danielsen Optometri og synsvitenskap 2. året Vara klassetillitsvalgt
Andrea Glimsholt Innovation and Technology Management Fourth Elected student representative
Saad Ahmed Innovation and Technology Management First Elected student representative
Thomas Stringer Innovation and Technology Management First Elected student representative
Loading

Følg studentdemokratiet på instagram