Kulltillitsvalgte på campus Drammen

Kulltillitsvalgte samarbeider med studentdemokratiet og universitetet for å gjøre studenthverdagen bedre.
Kulltillitsvalgte samarbeider med studentdemokratiet og universitetet for å gjøre studenthverdagen bedre.

Kulltillitsvalgte er studentene på studieprogrammet sin representant ovenfor universitetet i ulike saker. De samarbeider med undervisere, stab og andre studenter med tillitsverv for å gjøre studenthverdagen på USN så bra som mulig, både faglig og sosialt.


Her finner du oversikt over kulltillitsvalgte på dette campuset. 

 

Fornavn Etternavn Fakultet Studieprogram År
Ban Jamal Rafiq Gjelle USN Handelshøyskolen (HH) Økonomi og ledelse 2. året
Banaz Jamal Rafiq USN Handelshøyskolen (HH) Økonomi og ledelse 1. året
Camilla Høvik USN Handelshøyskolen (HH) Statsvitenskap 1. året
Daniel Haugerud Kaasa USN Handelshøyskolen (HH) Økonomi og ledelse 2. året
Dilpreet Singh USN Handelshøyskolen (HH) Økonomi og ledelse 3. året
Fredrik Haugan Jensen USN Handelshøyskolen (HH) Økonomi og ledelse 1. året
Hans Kristian Røren USN Handelshøyskolen (HH) Økonomi og ledelse 3. året
Henriette Maria Horgen USN Handelshøyskolen (HH) Visuell kommunikasjon 2. året
Henrik Eide USN Handelshøyskolen (HH) Økonomi og ledelse 2. året
Jens Andreas Schanche USN Handelshøyskolen (HH) Visuell kommunikasjon 3. året
Kamilla Raade USN Handelshøyskolen (HH) Visuell kommunikasjon 2. året
Mac​ Pragit Svendsen USN Handelshøyskolen (HH) Økonomi og ledelse 1. året
Oda Rønning Vikan USN Handelshøyskolen (HH) Statsvitenskap 2. året
Silje Marie Murbræch USN Handelshøyskolen (HH) Visuell kommunikasjon 3. året
Maha Shams USN Handelshøyskolen (HH) Visuell kommunikasjon 1. året
Cathrine Pettersen USN Handelshøyskolen (HH) Visuell kommunikasjon 1. året

 

Fornavn Etternavn Fakultet Studieprogram År
Elise Linnea Skistad Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 1. året
Estere Zenta Sedogubova Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 2. året
Maren Marie Aaskjær Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 1. året
Maud Sørum Vestnes Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 2. året
Merete Poulsen Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Pedagogikk 1. året
Mia Elise Raaen Arntsen Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 1. året
Michelle Leonie Margrethe Borgen Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 2. året
Nora Lindahl Davidsen Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 2. året
Ola Aakermann Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 1. året
Sverre Uthus-Sævarang Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 3. året
Thea Elise Haug Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Barnehagelærer 2. året
Tobias Fjeldbo Clausen Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 2. året
Espen Rustad Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Grunnskolelærerutdanning for trinn 5 til 10 4. året
Mari-Anne Hjort Waage Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Pedagogikk 1. året
Stian Ulberg Fakultet for humaniora, idretts- og utdanningsvitenskap (HiU) Pedagogikk 1. året

 

Fornavn Etternavn Fakultet Studieprogram År
Andrea Thormodsen Trovi Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Avansert klinisk sykepleie 1. året
Ann-Katrin Toresen Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 1. året
Barham Rasul Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Radiografi 2. året
Elisabeth Ringdalen Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Radiografi 3. året
Emilie Johansen Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 2. året
Emma Nustad Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Radiografi 1. året
Hanne Welde Løvli Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 1. året
Ingrid Marie Gunnheim Klausen Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 3. året
Jon Wolla Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 3. året
Karoline Heien Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 3. året
Kethleen Israelsson Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Radiografi 1. året
Kristin Werner Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Klinisk helsearbeid 1. året
Lena Erlandsen Vang Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 3. året
Marianne Zetterstrøm Hansen Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Psykisk helse- og rusarbeid (Samfunn og helse) 3. året
Maryam Akbar Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Samfunn og helse 2. året
Melica Jahangiri-Mehr Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Samfunn og helse 1. året
Olivia Haugland Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Radiografi 2. året
Rein Jørgensen Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Radiografi 3. året
Renate Søderlund Øygard Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 2. året
Sadiya Alideq Abdishakur Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 2. året
Thea Walgren Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 2. året
Tobias Eliassen Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 1. året
Yousef Daly Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Sykepleie 1. året
Ingrid Debes Fakultet for helse- og sosialvitenskap (HS) Klinisk helsearbeid 1. året

 

Fornavn Etternavn Fakultet Studieprogram År
Luiza Nunes de Lima Faculty of Humanities, Sports and Educational Science Natural Science, Life Science and Technology Second
Barham Rasul Faculty of Health and Social Sciences Clinical Placement Nursing Second
Kethleen Israelsson Faculty of Health and Social Sciences Clinical Placement Nursing First