Kontakt oss

Arbeidsutvalget

  Rolle Telefonnummer  E-post
Karoline Lie Studentleder 98 02 32 57 studentleder@sdsn.no
Guri Nilsen Nestleder 99 23 52 25 nestleder@sdsn.no

Komiteer

Kontrollkomite

kontrollkomite@sdsn.no

Valgkomite valgkomite@sdsn.no

Ledergruppa 

  Campus Telefonnummer  E-post
Artur Aleksander Czapka 99 44 92 79 aaxanimex@gmail.com
Ban Gjelle Drammen 47 37 06 31 ban_jamal@hotmail.com
Michelle Paulsen Kårbø Kongsberg 90 23 28 48 michellepaulsenk@hotmail.com
Kristian Alexander Hepworth Notodden 47 15 18 07 Kristiannr1@gmail.com
Josefine Lamø Porgsrunn 45 67 03 84 campusleder.porsgrunn@sdsn.no
Johanne Østrem Hellemo Rauland 45 88 66 62 johanne@hellemo.no
Jesper Bekkevoll Ringerike 41 44 05 45 jesperbekkevoll@gmail.com
Ida Marie Schjenken Vestfold 95 48 71 17 idamarieschjenken98@gmail.com

Organisasjonskonsulenter

  Ansvar Telefonnummer  E-post
Jill Eirin Undem Kontaktperson for Vestfold og Arbeidsutvalget (AU)

31 00 98 61

jill.undem@usn.no
Marianne Bråstad Kontaktperson for Ringerike og Drammen

31 00 88 09

marianne.brastad@usn.no
Daiva Baukiene

Kontaktperson for Bø, Notodden og Rauland

31 00 86 47

daiva.baukiene@usn.no
Lene Marie Realfsen (i permisjon)  Kontaktperson for Porsgrunn og Kongsberg